שותפים עיסקיים

או.אר.איי. פועלת בשיתוף עם החברות המובילות בעולם בתחום הרילוקיישן. הודות לשיתוף פעולה זה נהנים לקוחות או.אר.איי. מפריסה גלובלית ומהידע ומהמקצועיות של חברות בעלות נוכחות והיכרות מעמיקה עם ארצות היעד.

Cartus

או.אר. איי. מייצגת בישראל את חברת Cartus – חברת ורשת הרילוקיישן הגדולה בעולם, אשר מנהלת למעלה מ- 140,000 משימות רילוקיישן בשנה ביותר מ- 160 מדינות ברחבי העולם. כאות הוקרה על מקצועיותה, העניקה Cartus ל – או.אר. איי. ארבע פעמים את פרס ®Cartus GlobalNet עבור הצטיינות וביצועים יוצאי דופן, בהן פרס הפלטינום לשנת 2014, מקרב מעל ל500 חברות רילוקיישן בעולם.

sirva.com

Sirva

מספקת למקצוענים בתחום משאבי אנוש וניידות את המשאבים, ההנחיות והתמיכה שהם זקוקים על מנת להפוך את הרילוקיישן לטוב ביותר לאנשי האררגון או החברה. SIRVA מתמחה במספר רחב של ת חומים וביניהם רילוקיישן תאגידי ועד מעברים מסחריים ושירותי יעד עבור לקוח הקצה.

weichart

Weichart

Weichart אחת הספקיות המובילות בעולם של שירותי מובילטי המספקים מענה שלם מקצה לקצה. החברה מתמחה במתן שירותי רילוקיישן והינה בחזית אספקת שירות םתרונות הריהוט ואבזור הבית.

newland chase

Newland Chase

חברת בת של CIBT המתחמה באסטרטגיות הגירה גלובאליות ובייעוץ עבור חברות בינלאומיות. ניו לנד היא חלוצה בתחום ויזות העבודה ושירותי דרכונים עבור חברות ויחידים כאחת.

Cort-Furniture-Rental

Cort Furniture Rental

או.אר.איי. היא נציגתה הבלעדית בישראל של CORT, חברת השכרת ריהוט הגדולה בעולם. שיתוף הפעולה עם CORT סייע ל – או.אר.איי. לפתח את תשתית השכרת הריהוט בישראל ומאפשר לה להציע ללקוחותיה פתרונות השכרת ריהוט בלמעלה מ – 100 מדינות.

Aires

חברת גלובל מובילטי עולמית המסייעת ליחידים וחברות לממש ולהגיע ליעדים גלובליים. בעלת יותר מ43 שנות ניסיון בתחום, החברה מתמחה בהתאמה מלאה של חוויית הרילוקיישן ללקוח וניהול אסטרטגית רילוקיישן עבור לקוחות עסקיים.

הגיע הזמן להתחדשות וקידום מקצועי

צרו קשר עם צוות ORI​

באיזה נושא נוכל לסייע לכם?

דילוג לתוכן