אודות ORI

ORI חברת הרילוקיישן ומשאבי האנוש הגלובליים המובילה בישראל, פועלת מאז 1994.

ORI מציעה לחברות עסקיות וליחידים סל פתרונות שכולל יעוץ רילוקיישן, ויזות עבודה, שירותים בארץ היעד ושירותים לוגיסטיים, הן במעבר מישראל לחו”ל והן במעבר מחו”ל לישראל.

ייחודה של ORI הוא ביכולתה לספק שירות רילוקיישן הכולל את כל היבטי ושלבי הרילוקיישן. יכולת זאת מאפשרת ללקוחותיה לבצע Outsourcing מלא של כל שירותי הרילוקיישן שלהן ל – ORI

ORI מייצגת בישראל את רשתות הרילוקיישן הגדולות בעולם (CARTUS, GRAEBEL SIRVA) הפועלות ביותר מ – 100 מדינות ו – 300 ערים. ייצוג זה מבטיח ללקוחותינו שירות בסטנדרטים גבוהים ביותר בכל אתר אפשרי בעולם. ORI נבחרה כחברת רילוקיישן מצטיינת מבין למעלה מ – 200 חברות רילוקיישן בעולם וזכתה חמש פעמים בפרס ® CARTUS GlobalNet עבור הצטיינות וביצועים יוצאי דופן.

בין לקוחות ORI נמנות חברות ישראליות מובילות, בהן אדמה, אלביט, כ”יל ושטראוס. כמו כן מספקת חברת ORI שירותי רילוקיישן לחברות גלובליות המפעילות סניפים בארץ, בהם Amazon, GE, Gogle, Goldman Sachs

צוות ORI

ישראל פרומן – מייסד, מנכ"ל ומנהל תחום הייעוץ

ישראל פרומן

מייסד, מנכ"ל ומנהל תחום הייעוץ

ישראל, בעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-25 שנה בתחומי ניהול רילוקיישן ומשאבי אנוש גלובליים, ייסד את ORI בשנת 1994. מתוך ניסיונו בתפקידי ניהול משאבי אנוש בכירים בחברות אינטל, אלביט וקבוצת BRM Technologies ושתי תקופות רילוקיישן לארה"ב, זיהה ישראל את הצורך הקיים בסיוע בקביעת מדיניות רילוקיישן, במתן יעוץ ושירותי רילוקיישן לארגונים ולמנהלי משאבי אנוש ובליווי העובדים ובני משפחותיהם בתהליך הרילוקיישן. ישראל אחראי להובלת החברה, לחזונה ולניהולה השוטף, מרכז את תחום הייעוץ ללקוחות ומתאים לכל לקוח את אנשי הצוות שילוו אותו.

מזי אפנדוביץ

מנהלת שירותי הרילוקיישן

מזי החלה לעבוד ב- ORI לאחר שהות של שמונה שנים בעמק הסיליקון שבקליפורניה, בהן שימשה כיועצת רילוקיישן בחברת רילוקיישן מקומית. לפני כן הייתה מזי מנהלת שיווק ומכירות של מספר חברות ישראליות, ומנהלת בכירה בחברת נסיעות מובילה בישראל. מזי מנהלת את מערך הליווי והתמיכה בעבור העובדים והמנהלים העושים רילוקיישן לישראל.

אבישג דרעי צוקרמן – מנהלת פרויקטים בכירה

אבישג דרעי צוקרמן

מנהלת פרויקטים בכירה

אבישג הצטרפה ל-ORI לאחר שש שנות עבודה בתפקידים ניהוליים בחברת Landmark, ארצות הברית. לאבישג ידע והבנה מעמיקים בהיבטים הלוגיסטיים המורכבים הכרוכים ברילוקיישן וניסיון עשיר בניהול פרויקטים. אבישג מנהלת את תחום אשרות העבודה והוויזות בלמעלה מ-60 מדינות ומנהלת תיקי לקוחות אסטרטגיים. בנוסף מרכזת אבישג את נושא השכרת הריהוט.

רלי לימן

מנהלת פרוייקטים

רלי מתמחה בתחום הרילוקיישן לארה"ב, טיפול בכל סוגי ויזות ואשרות עבודה וניהלה בהצלחה מספר רב של מעברי עובדים בקנה מידה גדול. לפני תפקידה ב O.R.I, היתה רלי המייסדת והמנכ"לית של לנדמרק ישראל בע"מ.

שרון

שרון אדנבורג

מנהלת פרויקטים

מעל 22 שנות ניסיון וידע עצום בניידות גלובלית, רילוקיישן והגירה בחברות הייטק וגלובליות. תמיכה במנהלים ועובדים בתהליכי משאבי אנוש, עבודת משאבי אנוש מטה (תמיכה במנהלי משאבי אנוש כפונקציה מקצועית בתחום רילוקיישן/גיוס, כתיבה ויישום מדיניות ונהלים, ניהול ספקים בינלאומיים, בניית תקציב וחבילות רילוקיישן). שרון תמכה, ניהלה וסיפקה שירותים כאלה למאות עובדים/לקוחות בתהליכים ומשימות בינלאומיות ברחבי העולם כולל ישראל, ארה"ב, פורטוגל, בריטניה, צרפת, גרמניה, יפן, סין, הודו, אוסטרליה ואחרים. ב-ORI שרון מנהלת את תהליכי הגלובל מוביליטי E2E

אלי לוי

מנהל תחום הרילוקיישן לישראל ושירותי הלוגיסטיקה

אלי הצטרף לחברתנו לפני כשש שנים וכיום מנהל את שירותי ה-INBOUND בחברתנו, ואחראי בין השאר על תחום ההגירה,אשרות, עסקאות נדל"ן, השכרת ריהוט ועוד. עם הצטרפותו לחברתנו לפני כשש שנים, הביא עימו ניסיון רב שנים מתחומים רבים בינהם הנדל"ן והטכנולוגיה. אלי והמסירות שלו למקום העבודה הופכים אותו למשאב חיוני לקידום מטרות החברה ומתן פתרונות חדשניים ושירות ללא רבב.

לקוחות ממליצים

רציתי להודות לכם מאד על הטיפול המקצועי בתהליך אישור ויזת המומחה ל. נהניתי מאד לתקשר עם שניכם. היכולת שלכם לתת שירות מקצועי ואיכותי לצד שירות אדיב ונעים איננה מובנת מאליה. אני מאחלת לכם שנה מאד טובה וגמר חתימה טובה. אני בטוחה שנמשיך לעבוד יחדיו. תודה רבה, רבה.
highcon
מיכל אלאלופ
highcon
רוצה להודות לכם באופן אישי על תמיכתכם לאורך שלושת השנים, תמיכה מקצועית ואישית החשובה כל כך במורכבות חישובית כזו. תודה רבה!!!
teva
סגן מנהל בכיר
טבע
מר ישראל וצוות ORI היקרים ברצוני להודות לך על השירות ש-ORI סיפקה בתהליך הרילוקיישן שלנו בארה"ב. צוות ORI סיפק לי ולמשפחתי את ההכוונה, התמיכה וכל המידע שהיינו צריכים עבור המהלך המאוד מורכב הזה. כבר מההתחלה הרגשתי שאנחנו בידיים טובות. לא יכולנו לעשות את זה בלי העזרה והניסיון שלך. תודתי המיוחדת לרלי שעמדה לרשותנו בכל עת במהלך התהליך ובמיוחד בזמן משברים. בכנות
kyma
עידן טל
KYMA
מר ישראל וצוות ORI היקרים, ברצוני להודות לך על השירות ש-ORI סיפקה בתהליך הרילוקיישן שלנו בארה"ב. צוות ORI סיפק לי ולמשפחתי את ההכוונה, התמיכה וכל המידע שהיינו צריכים עבור המהלך המאוד מורכב הזה. כבר מההתחלה הרגשתי שאנחנו בידיים טובות. לא יכולנו לעשות את זה בלי העזרה והניסיון שלך. תודתי המיוחדת לרלי שעמדה לרשותנו בכל עת במהלך התהליך ובמיוחד בזמן משברים. בכנות
mastercard
Yumi SANO
MasterCard

חברות מובילות שבחרו לעבוד איתנו

אנו גאים ברשימת הלקוחות שלנו שמקנה לנו את מעמדנו כחברה המובילה בישראל בתחום הרילוקיישן ומשאבי אנוש גלובליים. אנו פועלים כשותפים של כל אחד מלקוחותינו עם מחויבות מלאה לכל הצרכים והדרישות שלהם. עם לקוחותינו נמנות חברות גלובליות וישראליות גדולות, בעלות ניסיון עשיר בתחום, כמו גם חברות קטנות שלהן זוהי ההתנסות הראשונה בשליחת עובד לחו”ל או בשכירת עובד מקומי בחו”ל.

הגיע הזמן להתחדשות וקידום מקצועי

צרו קשר עם צוות ORI​

באיזה נושא נוכל לסייע לכם?

דילוג לתוכן